Baltijos Kartonas. B, C, BC tipų kartonas.

B Tipo (3mm)

kartonasB

Trijų sluoksnių B tipo kartonas gaminamas iki 3 mm storio. Tai vienas populiariausių gofrokartonų, naudojamas srityse, kuriose nereikalaujama aukštų amortizacinių savybių (konditerijos gaminių, buitinės chemijos ir kt. produktų pakavimui).

C Tipo (4mm)

kartonasC

Tai taip pat trijų sluoksnių gofruotasis kartonas, gaminamas iki 4 mm storio. C tipo kartonas nuo B tipo skiriasi bangos ilgiu ir tvirtumu. Jis naudojamas plataus vartojimo dėžių gamyboje.

BC Tipo (7mm)

kartonasBC

Penkių sluoksnių gofruotasis kartonas BC. Šis kartonas sudarytas iš trijų lygaus popieriaus (dviejų viršutinių ir vieno vidinio) ir dviejų gofruoto popieriaus sluoksnių. Iš jo gaminama pakuotė, skirta didelės apimties ir sunkių produktų transportavimui.

Gofruotasis kartonas

Gofruotasis kartonas dėl savo patvarumo ir lengvumo labai plačiai naudojamas įvairiausiu pakuočių gamyboje. Gofruotasis kartonas yra trijų tipų, kurie žymimi raidėmis E, B arba C. Trijų sluoksnių gofruotasis kartonas žymimas pavienėmis raidėmis E, B arba C, penkių – B+C, B+E. Trijų sluoksnių gofruotasis kartonas yra labiausiai paplitęs visoje pakavimo pramonėje.

Gofruotojo kartono pakuotės populiarumą lemia tai, kad ji padeda prekių ženklų savininkams išspręsti tokias problemas, kaip produktų saugumo ir apsaugos užtikrinimo tiekimo grandinėje, logistikos operacijų optimizavimo ir kaštų taupymo, greito ir lankstaus individualius poreikiams atitinkančios pakuotės pagaminimo, pakuotės efektyvumo prekybos vietose, aplinkosaugos ir tvarumo.